Dětský vláček a skalka

5. srpna 2011 v 0:43 |  Jak to vše začalo
Modelům vláčků už jsem propadl ještě jako kluk a TTéčko jsem proháněl na panelu 2 x 3m vybaveném domečky, výhybkami, mosty a tunely až do doby, kdy tato zábava musela ustoupit běžným povinnostem dospěláka. Různá šidítka v podobě PC her vlakových simulátorů jsem si rád zahrál hlavně za dlouhých zimních večerů - ale to prostě není ono.
Loni jsem na zahradě zrušil nafukovací bazén (tisíckrát čistit a párkrát koupat mi přišlo neefektivní) a na jeho místě si přítelkyně vymyslela skalku. Do toho se mi samozřejmě taky moc nechtělo - kupit hlínu a kameny - nezajímavé, že?
Letos na jaře jsem ale tak nějak šmejdil s kámošem po burze a nějak mě tam zaujala taková velká krabice s dětskou čínskou vláčkodráhou. Bylo to celý z plastu a tak mě hned blesklo hlavou, jestli ono by to nemohlo jezdit i venku. No za pade - nekupte to - a tak jsem si ve svých 45 letech nesl domů hračku pro děti od 3 let (nepíšou tam do kolika, takže co...)
Pak krabice ležela v kumbále a číhala na svoji příležitost. Ta kupodivu přišla, protože téma skalka se vrátilo a nešlo nijak okecat. Takže jsem si zase vzpoměl na tu krabici a začal ji konfrontovat s LGB. Přišlo mi nerentabilní na zahradě "zakopat" s touto profi železnicí tisíce a tak jsem si řekl, že to zkusím trošku jinak a položil na trávník první plastovou kolej...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama